KONST / Litografier / Färglitografi 14929359

nr 1492 9359

Färglitografi

Per-Olof, "Restaurant la Table". Signerad, numrerad 283/300. Färglitografi, bildmått: 42x57 cm, yttermått inklusive ram: 60x72 cm

måndag 26 september 2022
kl 19:53:53